Reference

23. dubna 2019

Dobrý den, měli jsme u Vás objednanou krůtu. Byla výborná,  co se týče dohodnutí a předání objednávky - naprostá spokojenost.
Určitě Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Děkuji Šuterová Helena


30. října 2018

Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za rychlé vyřízení mé objednávky a chtěla jsem Vám říct, že kýta od Vás udělala oslavenci neskutečnou radost a myslím, že to byl nejlepší dárek ze všech. Takže jistě při další příležitosti objednám znovu. Ještě jednou díky a přeji pěkný den. Klára Štěrbová


před 6 měsíci
Po pravdě řečeno, s takhle prozákaznickým přístupem jsem se ještě asi  nesetkal. Tímto ještě jednou děkuji panu Strakovi za pomoc v krizové situaci :) Pokud bude kýta jen z poloviny tak kvalitní a dobrá, jako Vás přístup k zákazníkům, tak budu ten nejspokojenější zákazník.
Odpověď majitelepřed 6 měsíci
Pane Kubišto, Vaše hodnocení mě velmi potěšilo a děkuji za něj. Každá činnost na světě se dá dělat různými způsoby. Je mi blízké organizovat a provádět prodej, jak píšete prozákaznicky. Využívám této příležitosti a děkuji lidem, zejména z firmy Jatky Hradský a dalším, kteří se mnou spolupracují, jak odpovědně a vstřícně se chovají k našim zákazníkům. Zdeněk Straka

6. listopadu 2017

Dobrý den pane Strako


Chci vám moc poděkovat za selátko vím že to bylo na rychlo ale vše proběhlo hladce a bez problému.
Selátko bylo výtečné.
přidávám pár foto z grilu.

S pozdravem Jančo M.
  Grilování krůty - 24. července 2017

Dobrý den,

na základě zkušeností jsem oslovil p. Straku, aby mě připravil krůtu na grilování , velice ochotný pán ,krůtu přivezl na smluvené místo a ještě mě přidal marinádu na potírání, to byl jako bonus. Připravená krůta byla prošpikovaná anglickou slaninou a napíchaná solným roztokem, vylepšil jsem krůtu tím, že jsem tělo vycpal nakrájenou cibulí, jablky a ke kterým jsem přidal libeček, krůtu jsem zašil. Celou jsem zabalil do alobalu a 4,5 hod v alobalu točil, potom šel alobal dolů a ještě 2.5 hod se dělala kůrka. Vzhledem k tomu, že nádivka změkla a pustila šťávu do masa, tak to bylo velice dobré. Potom nastalo další okrajování, všichni co byli na oslavě pochvalovali krůtu, která byla velice dobrá. Ještě jednou chválím přípravu od pana Straky.


Grilování selete na prezentační akci firmy PROFIKA

konané dne 5. dubna 2017 (zveřejněno zde z 12. dubna 2017) - GRILOVAT SELE NA AKCÍCH FIRMY JE VÝHODNÉ

z 30. ledna 2017

Pane Strako. Pašík měl skvělou chuť, vnučka se s námi podělila, nezbylo nic, i kůže se jen rozplývala. Zbyla jen mašle. Voněl na dálku i ve vlaku, nemám co bych víc dodal. Zdraví Vás Zeman

17. dubna 2016

Pěkný den, pane Strako,
děkuji moc za skvělý dárek k životnímu výročí mého manžela. Objednala jsem od Vás uzenou kýtu. Hlavní bod naší oslavy bylo předání kýty a místo obvyklého krájení dortu, manžel nakrojil kýtu. Všem 40 hostům moc chutnala, nešetřili chválou a ani jsme nestačili krájet. Kýta byla opravdu výborná. Ať se daří :-) Jarka / Jaroslava Balvínová

Dobrý den pane Strako - 25. ledna 2016

tak kýty dorazily v pořádku :-) jsou super! už se těším na koštovačku :-)

mějte se krásně a moc děkuji! budu Vás chválit kudy budu chodit :-)

pěkný den,
Karolína Trávová


Zákazník dne 7. září 2015 napsal

Dobry den,
chtěla bych poděkovat panu Strakovi za skvělé služby,ochotu poradit,rychlost vyřízení a spolehlivost...dne 5.9.2015 jsem objednávala uzenou kytu na rodinnou oslavu. Kyta byla skvěle připravená,masíčko štavnaté. Byla to naše první zkušenost a určitě ne poslední ,dle nadšenych ohlasu celé rodiny.Ještě jednou děkuji za vaše služby a přeji mnoho dalších uspěchu celému kolektivu firmy.Hermanová V.


Zákazník dne 31. srpna 2015 napsal:

Dobry den pane Strako,

chtěl bych podekovat za dodaní výborné kyty, vše se vydařilo, všem moc chutnalo.

Samotnou kytu jsem dělal poprvé, je to mnohem komfortnější, než selátko, i když to má samozřejmě také něco do sebe.

Příště zkusím toho krocana J

Zdraví

A. Skala


Zákazník dne 31. srpna 2015 napsal

Selátko bylo úžasné, nasolené, už jsme ho měli vloni, pro velký úspěch i letos a jak se zdá, už z toho bude tradice, moc se mi líbí i webové stránky. Selátko bylo moc dobré a děkuji i za ty návody, co máte na stránkách.  Přeji krásný den.


Bronislava Vaňáčková
účetní a daňové poradenství


Pochvala z 6. 8. 2015

Dobrý den, děkuji za kýtu……vše bylo perfektní –komunikace, doručení. Až budeme potřebovat opět něco, ráda se na Vás obrátím¨S pozdravem Michaela Hettnerová


Zkušenost od zákazníka z 16. července 2015

Dobrý den,

Musím se podělit s ostatními se zkušeností GURMÁNSERVISU od, kterého jsme již 2. rokem měli připravené sele na gril (29kg) . Celkově to byl již ca 9. Ročník tradičního setkání přátel (27os.) a nikdy jsme neměli lepší prase, na čemž se shodnou všichni příchozí. Prase bylo fantasticky nasolené a napíchané, že jsme nepoužili vůbec marinádu na potírání a nechali jej opéct jak bylo. Doporučuji péct ca 4-5 hodiny v alobalu na maximální žár, poté alobal sundat a péct ca 2 hodiny před prvním říznutím, také na velký žár. Kůžička jak nejlepší škvarky. Zásadní je propéct důkladně krkovici, která nemá chybu. Stejně jako pupek, žebírka apod. Prostě fantazie. Samozřejmostí je ovocné dřevo, u nás švestička. Noční dohořívání pěkně proudilo zbytky. A ještě nám i zbylo obžerství pár dní a vrátí vzpomínky na tu dobrotu.

Díky a za rok znovu! Dan Š.


Pane Dane Š, děkuji za Vaše hodnocení.

Zdeněk Straka
Dobrý den pane Strako, (14. dubna 2015)

děkuji Vám mnohokrát za výbornou spolupráci. Dodané sele bylo výborně připravené i včetně toho podélného rozpůlení. Oslava se vydařila. Samozřejmě k tomu přispělo i perfektní počasí a skvělá parta přátel.


Určitě se na Vás v budoucnu zase někdy obrátím a doporučím Vás svým známým.


S pozdravem


Tomáš Derfl


Rád bych vyjádřil spokojenost se spoluprací s Gurmán Servis.

Za téměř celý rok jsem u této firmy nakoupil několi selat na grilování. Syrové i uzené.
Ve všech případech byl přístup  firmy Gurmán servis k plnění mé objednávky odpovědný. Vše, co jsme si sjednali, bylo ze strany Gurmán servis splněno.
Gurmán servis - pan Straka,  vedoucí jatek a vedoucí uzenářské výroby v jedné osobě pan Rychtář ze Strakonic, zpracovatel selat a nakonec i řidič, který mi selata dovážel, ti všichni byli vstřícný. Bez problémů jsme se domluvili na místě dodání, které mě nejvíce vyhovovalo. Záloha za sele i doplatek byl přesně vypočítán. 

A nakonec musím pochválit kvalitu selat, masa. Moc jsme si na nich pochutnali, což je vidět i na přiložených fotkách z několika akcí.

Bohumil Blažek, TisováDobrý den, děkuji moc za Vaše služby.

Komunikace s panem Strakou a i pak s pánem, který má na starosti rozvoz masa, byla perfektní. Pro 21 "normálních" lidí (ne namakanych hokejistů ) jsem objednala 16kg uzené sele a 6kg uzenou kýtu - aby toho bylo dost. Zjistila jsem, že toho bylo až moc . Maso selátka bylo výborně připravené, všem moc chutnalo. Snědlo se max 60% masa, takže toho ještě hodně zbylo jako výslužka (nutno podotknout, že kromě selete tam byla ještě šunková mísa, sýrová mísa, zeleninová mísa, sushi mísa a ovocná mísa. Takže ne jen sele). Kýty jsme se ten den ani nedotkly. Ještě bych chtěla dodat, že cena byla naprosto nesrovnatelná s ostatními pražskými nabídkami. Co dodat na závěr? Pokud v budoucnu budu pořádat ještě párty, určitě se obrátim na Gurmán servis a i je ráda doporučím přátelům.


S pozdravem IVA K.