GRILOVÁNÍ NA ZAKÁZKU, DODÁNÍ MASA NA GRIL

Zahradní grilování na zakázku

Grilování na zakázku je naší běžnou službou, kterou poskytujeme již 8. rok. K velké spokojenosti oslavenců, svatebčanů, manažerů a zaměstnanců společností grilujeme selata, vepřové kýty, krocany i býka. Nechte se také hýčkat a mimo starosti, kde najdu rautový stůl, na který dodáváme šťavnaté, chutné ugrilované masíčko se nemusíte starat o nic. Abych nepřeháněl, potřebujeme elektriku a vodu.

Grilování na otočném grilu

Jak to vypadá v praxi:

  1. Na základě vaší poptávky vám ji naceníme. Zjistíte, že množství masa ugrilovaného masa pro jednu osobu vás vyjde mnohem levněji, než při jiném způsobu zajištění občerstvení.
  2. Po uzavření smlouvy o grilování v den vaší akce přijedeme "se vším co je třeba" rozvineme pracoviště, zapálíme oheň a grilujeme objednaný kus "zvířete".
  3. V dohodnutý čas zahájíme okrajování masa /ten se může drobně měnit/ a servírujeme vám maso do gastronádoby, která je zpravidla na rautovém stole. A každý si bere co má rád.
  4. Okrajování trvá zpravidla cca 4 hodiny. Po této době se, to co zbylo na grilovací jehle, sundá a podle stavu buď "okouše" nebo odloží na pozdější dobu. 

Grilování na roštu

Na roštu grilujeme kousky marinovaných mas (krkovice, bůček marinovaný) nebo uzeniny. Tento způsob grilování je používán například při sportovních akcích, kdy chcete zajistit stravování více osob a v krátkém časovém úseku. Nevylučuje grilování na akcích typu svatba. 
Také je možné kombinovat - souběžně grilovat na otočném grilu i na roštu.


Poptejte grilování - selat, vepřových kýt, krůt, krocanů u vás 


Nechte si udělat předběžnou cenovou nabídku

 - viz požadavek

Od roku 2014 grilujeme na zakázku. Přijedeme se vším, co je potřebné a sele, kýtu, krocana vám ugrilujeme. Ugrilované maso (na přání i kůži) vám postupně servírujeme. Těší nás spokojenost našich zákazníků. 
Pokud chcete grilovat sami, dodáme vám připravené maso - nasolené sele, kýty, prošpikované krůty a krocany. A k tomu ještě přidáme např. grilovací koření, drát na připevnění masa, alobal... a osvědčená doporučení.


Poptejte Grilování steaků - mas, uzenin i zeleniny na roštovém grilu