GRILOVÁNÍ NA ZAKÁZKU, DODÁNÍ MASA NA GRIL

Tak jak v předcházejících 8 letech:

  1. I letos poskytujeme službu grilování na vašich akcích (křtiny, narozeniny, svatby, prezentace firem, sportovní akce, vesnické slavnosti ...)
  2. I letos vám dovezeme maso na grilování (sele, kýtu, krůtu nebo krocana, big špíz i maso na steaky nebo již připravené steaky, také uzeniny.
Zvláštností roku 2022, jejíž dech byl cítit již minulý rok, je navyšování cen za maso a masné výrobky, které bude zřejmě pokračovat. Za zmínku stojí smutná skutečnost, že politika podpory našeho zemědělství je patrně slabá. Dozvídám se o rušení chovů prasat a stále tvrdší podmínky na trhu s prasaty tomu dále napomáhají.

Doporučení - pokud to jenom trochu jde, plánujte své akce a naše služby si předobjednejte. Velmi často je z vaší strany kladen požadavek na termín pozdě, kdy už nemáme možnost váš požadavek splnit. 


Nechte si udělat předběžnou cenovou nabídku

 - viz požadavek

Od roku 2014 grilujeme na zakázku. Přijedeme se vším, co je potřebné a sele, kýtu, krocana vám ugrilujeme. Ugrilované maso (na přání i kůži) vám postupně servírujeme. Těší nás spokojenost našich zákazníků. 
Pokud chcete grilovat sami, dodáme vám připravené maso - nasolené sele, kýty, prošpikované krůty a krocany. A k tomu ještě přidáme např. grilovací koření, drát na připevnění masa, alobal... a osvědčená doporučení.

Co vám můžeme dodat na vaše grilování

neshánějte - objednejte

Dodání masa na otočný a pevný gril - poptávka masa

 

Podpora grilování na otočném grilu dodáním:


Masa na gril s pevným roštem

    
Speciální masa (vyzrálá hovězí, vepřová, skopová), na grilování na roštu nebo pánvi, uzeniny

Podpora grilování na grilu  s pevným roštem:


Zahradní grilování na zakázku

Grilování na zakázku je naší běžnou službou, kterou poskytujeme již 8. rok. K velké spokojenosti oslavenců, svatebčanů, manažerů a zaměstnanců společností grilujeme selata, vepřové kýty, krocany i býka. Nechte se také hýčkat a mimo starosti, kde najdu rautový stůl, na který dodáváme šťavnaté, chutné ugrilované masíčko se nemusíte starat o nic. Abych nepřeháněl, potřebujeme elektriku a vodu.

Grilování na otočném grilu

Jak to vypadá v praxi:

  1. Na základě vaší poptávky vám ji naceníme. Zjistíte, že množství masa ugrilovaného masa pro jednu osobu vás vyjde mnohem levněji, než při jiném způsobu zajištění občerstvení.
  2. Po uzavření smlouvy o grilování v den vaší akce přijedeme "se vším co je třeba" rozvineme pracoviště, zapálíme oheň a grilujeme objednaný kus "zvířete".
  3. V dohodnutý čas zahájíme okrajování masa /ten se může drobně měnit/ a servírujeme vám maso do gastronádoby, která je zpravidla na rautovém stole. A každý si bere co má rád.
  4. Okrajování trvá zpravidla cca 4 hodiny. Po této době se, to co zbylo na grilovací jehle, sundá a podle stavu buď "okouše" nebo odloží na pozdější dobu. 

Grilování na roštu

Na roštu grilujeme kousky marinovaných mas (krkovice, bůček marinovaný) nebo uzeniny. Tento způsob grilování je používán například při sportovních akcích, kdy chcete zajistit stravování více osob a v krátkém časovém úseku. Nevylučuje grilování na akcích typu svatba. 
Také je možné kombinovat - souběžně grilovat na otočném grilu i na roštu.


Poptejte grilování - selat, vepřových kýt, krůt, krocanů u vás 


Poptejte Grilování steaků - mas, uzenin i zeleniny na roštovém grilu