Vize a skutečnost

Od roku 2013 prodávám selata, vepřové kýty a další produkty s důrazem na zahradní grilování. Zahradní grilování jde ruku v ruce s pořádáním hostin a poskytováním podpory, třeba grilování masa na akcích.


 1. SORTIMENT
  Na webu
  www.gurmanservis.cz najdete žádaný sortimentem na zahradní grilování. Jsou to masa na otočný gril i na rošt nebo pánev.
  Nosné pro mě je, že maso je z domácích chovů, krmeno přirozeným krmením, od českých výrobců.
 2. DISTRIBUCE
  Rozvoz masa se děje péčí firem zabývající se zpracováním masa a ochotných maso rozvést k vám na místo, které je pro vás dostupné. ◦je zde systém odběrných míst, v některých případech je využívána individuální doprava na adresu apod.
  V roce 2020 je do činnosti firmy zařazen sortiment masa pro kuchyňské zpracování a grilování steaků s důrazem na zahradní grilování. Tento sortiment vyžaduje jiný způsob distribuce - distribuce na adresu, který je uplatňován.
 3. PODPORA
  Poskytuji  doporučení, osvědčené postupů, rady pro grilující osoby a organizátory grilování.
  • vytvářím širokou informační základnu pro ty, co nemají s grilováním zkušenosti, co chtějí obohatit svoji dosavadní zkušenost a znalosti. Za tímto účelem vznikly a vznikají texty a videa s radami, doporučeními, normami apod., které jsou užitečnou pomůckou pro grilující osoby. Texty a videa=>>
  • založením BOLGU k zahradnímu grilování vytvářím podmínky pro vaši zpětnou reakci a tím získávání nových poznatků týkající se zahradního grilování
 4. SLUŽBY
  Poskytuji konkrétní pomoc těm co grilují tím, že jim poradím, doporučím co je třeba. Poskytuji i samotné grilování
  , které spojuji s celkovým komplexním řešením - pořádání rautu například svatebního
  • tou pomocí může být pomoc při zajištění grilu


Předpoklady pro uvedené činnosti?

 1. Z hlediska vzdělání jsem vyučen kuchařem s řádným výučním listem a mám za sebou dostatečnou praxi. Díky tomu mám znalosti v oboru technologické přípravy jídel.
 2. Mám středoškolské vzdělání v oblasti veřejného stravování a také jsem činnosti  v oboru vedení stravovacího zařízení několik let prováděl.
 3. Také mám bohaté zkušenosti v oblasti řízení (organizace, plánování, kontrola apod.,) což mi umožňuje zajišťovat a plnit požadavky zákazníků.
 4. Tři roky griluji na různých akcích selata, kýty a jiná masa na svém grilu i na různých jiných grilech. Díky této praxi umím velmi dobře ugrilovat sele a všechny činnosti co s tím souvisí. Upevnit sele na gril, správně připravit marinády, ugrilovat sele tak, aby bylo měkké a šťavnaté a mělo správnou kůrčičku atd.
  MOHU PORADIT NA ZÁKLADĚ VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ, které sbírám a pracuji s nimi.

Zdeněk Straka


Ceníte si:

 • jistoty zajištění včasných dodávky mas na grilování a všech ostatních produktů
Setkal jsem se s tím, že nějaký řezník, známý, kamarád zklamal při zajišťování selete. Díky zázemí v podobě sítě dodavatelů selat, spolehlivé a ověřené spolupráci s jatkami, je Gurmán Servis schopen ve většině případů uspokojit i pozdní objednávky.