Miniřízečky - smažené kuřecí, prsní řízky, Pardubice

Miniřízečky - smažené kuřecí - prsní, Pardubice,  okolí
Miniřízečky - smažené kuřecí - prsní, Pardubice,  okolíMiniřízečky - smažené kuřecí - prsní, Pardubice,  okolíMiniřízečky - smažené kuřecí - prsní, Pardubice,  okolíMiniřízečky - smažené kuřecí - prsní, Pardubice,  okolí
Miniřízky patří mezi oblíbené součásti velkých i malých hostin v rámci různých oslav a jiných akcí. Usmažíme pro vás řízečky drůbeží (prsní, stehenní řízky, vepřové z krkovice, vepřové kýty, i z vepřové panenky.
Trvanlivost:4 dní při dodržení teploty 1-5 Celsia
Objem:nejméně 3 kg
Balení:volně
Měrná jednotka:kg
Dostupnost:do 5 dnů; dotázat se na bližší termín
DPH:15%
Vaše cena s DPH:422,00 Kč / kg
počet kg:
odběrné místo:

Odběrná místa


Miniřízky patří mezi oblíbené součásti velkých i malých hostin v rámci různých oslav a jiných akcí. Usmažíme pro vás řízečky drůbeží (prsní, stehenní řízky,  vepřové z krkovice, vepřové kýty, i z vepřové panenky.

Řízky vyrobíme z českého masa. Příprava řízečků (váha cca 50-60 g nebo podle jiného požadavku) je prováděna klasickým postupem obalením v trojobalu (hladká mouka, rozlehané vejce, strouhanka)

Klasický řízek je výborný z krkovice. Smažení by mělo být zvolna a na hodně tuku. 

Základní cena je 290,- Kč za kilo hotových miniřízečků, cena se však může lišit podle použitého masa a aktuální ceny. Například jiná cena bude u miniřízků z vepřové panenky.