Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez

Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez
Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem uvnitř i vně nerez
Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-150 - cca 20 kg objem, Udírna s digitálním ovládáním, uvnitř I VNĚ nerez
Měrná jednotka:ks
Dostupnost:do 5 dnů; dotázat se na bližší termín
DPH:21%
Vaše cena s DPH:33 490,00
počet ks:
odběrné místo:

Odběrná místa

Udírna Borniak DIGITÁLNÍ UWDS-70 - cca 10 kg objem

uvnitř i vně nerez 

NOVÁ ŘADA 2021

%SLOUPEC-START%

Digitální řada udíren s novým jednodušším elektronickým ovládacím panelem (nově se zásuvkou pro vysoušeč), generátorem kouře a šesti policemi pro udící rošty.

 • Vnitřní část udírny je vyrobena z nerezového materiálu, který je vhodný ke kontaktu s potravinami. Také vnější plášť je vyroben z nerezového materiálu.
 • Udírna je izolována polyuretanovou pěnou a díky tomu je uvnitř udírny stálá teplota a je minimalizována kondenzace vlhkosti na stěnách udírny. Dvířka jsou izolované s magnetickým zavíráním a vybavené těsněním podobně jako u lednice. Udírna má po stranách praktická madla pro snadné přenášení a čtyři nožičky s nastavitelnou výškou pro maximální stabilitu.
 • Srdcem udírny je generátor kouře se zásobníkem na štěpku s automatickým podavačem. Ten plynule dodává dřevěnou štěpku do komory, kde dochází ke spalování a vývinu kouře. Štěpka se spaluje bez plamene, takže nedochází k ožehnutí nebo spálení masa. Topná spirála a vyvíječ kouře je chráněn plechem na odkapávající tuk a množství kouře v udící komoře je regulováno klapkou umístěnou v komínku udírny. Topná spirála generátoru kouře má příkon 115 W a spálená štěpka odpadává do nerezové misky.
 • Udírna s kapacitou 70 litrů je vybavena topnou spirálou s příkonem 500 W.
 • V horní části udírny je umístěn nový digitální ovládací panel s displejem a pojistkou s jednoduchým ovládáním. Na elektronickém ovládacím panelu nastavíte požadovanou teplotu v udící komoře, naplníte zásobník dřevěnou štěpkou a můžete udit.
 • Šunky, klobásy a také sýry můžeme sami připravit v tichém domácím prostředí. Díky optimálnímu spojení všech zmiňovaných elementů získaných v procesu uzení se výrobky charakterizují trvalou chutí, vůní a barvou. Tyto základní charakteristiky můžete ovlivnit používáním originální štěpky, které je distribuováno naší firmou se zárukou vysoké kvality.
 • Tato udírenská štěpka nemá nečistoty a má vhodnou granulaci. Jeden násyp 2 litry vystačí na 6-8 hodinové tvoření čistého a nepřerušeného kouře.

Tato udírna umožňuje uzení do 10 kilogramů výrobku.

%SLOUEPC%

Součásti balení udírny je:

 1. Generátor 1ks 
 2. Štěpka 5x 2 litry
 3. Tyčky na zavěšení 3 ks
 4. Miska   2 ks
 5. Odkapový plech 1 ks
 6. Regulovatelné nožky 4 ks
 7. Komínek s klapkou 1 ks
 8. Rošty do udírny 1 ks
 9. Háčky typu S 5 ks
 10. Háčky dvojité 5 ks

Technické údaje - shrnutí:

 • kapacita komory 70L
 • materiál vnější Alu-zinek
 • materiál udící komory nerezová ocel
 • příkon: 500 W (topné těleso) + 110 W (generátor kouře)
 • vnější rozměr s generátorem š/v/h 63x104x40cm
 • vnější rozměr bez generátoru š/v/h 54x104x40cm
 • vnitřní rozměr udící komory š/v/h 44x82x35cm
 • rozměr roštu š/h 38x29cm
 • průměr komína  80mm
 • pojme 10kg masa, uzenin
 • maximální teplota do 120°C
 • hmotnost 23,5 kg

Záruka 24 měsíců

 Veškeré udírny a příslušenství mají své výrobní číslo a jsou centrálně evidovány. Udírny se neustále vyvíjí a náhradní díly se neustále mění, nekupujte starší nebo levnější udírny v zahraničí nebo bazarů z důvodu budoucích servisních oprav. Servis a veškeré reklamace řešíme pouze u udíren zakoupených u výhradního dovozce a autorizovaných prodejců v České republice dle výrobního čísla a originálního servisního listu.

Důležité upozornění:

Udírna je určena pouze pro venkovní použití !     
Nesmí být vystaven dešti, bouři a silnému nárazovému větru !
Udržujte děti v bezpečné vzdálenosti !     
Nepoužívejte zařízení v rozporu s jeho určením.
Nepřipojujte zařízení ke komínu, ventilační mřížce nebo jiným vodičům, které by mohly způsobit nucený tah vzduchu.%SLOUPEC-KONEC%