Udírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEK

Udírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEK
Udírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEKUdírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEKUdírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEKUdírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEKUdírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEKUdírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEKUdírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEKUdírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEKUdírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEKUdírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem uvnitř nerez, vně ALU-ZINEK
Udírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem, Udírna s digitálním ovládáním, uvnitř nerez, vně ALU-ZINEK.
Měrná jednotka:ks
Dostupnost:do 5 dnů; dotázat se na bližší termín
DPH:21%
Vaše cena s DPH:27 490,00
počet ks:
odběrné místo:

Odběrná místa

Udírna Borniak DIGITÁLNÍ BBD-70 - cca 10 kg objem, Udírna s digitálním ovládáním, uvnitř nerez, vně ALU-ZINEK.


NOVÁ ŘADA 2021

 • Digitální řada udíren s novým jednodušším elektronickým ovládacím panelem (nově se zásuvkou pro vysoušeč), generátorem kouře generátorem kouře a sedmi policemi pro udící rošty.
 • Vnitřní část udírny je vyrobena z nerezového materiálu, který je vhodný ke kontaktu s potravinami. Vnější plášť je vyroben z pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou Alu-zinek a má odolnost vůči venkovním vlivům počasí.
 • Udírna je izolována polyuretanovou pěnou a díky tomu je uvnitř udírny stálá teplota a je minimalizována kondenzace vlhkosti na stěnách udírny. Dvířka jsou izolované s magnetickým zavíráním a vybavené těsněním podobně jako u lednice. Udírna má po stranách praktická madla pro snadné přenášení a čtyři nožičky s nastavitelnou výškou pro maximální stabilitu.
 • Udírna s kapacitou 150 litrů je vybavena zdvojenou topnou spirálou s příkonem 1400 W. Spirálu je možné nastavit na poloviční výkon (při grilování v parném létě).
 • Srdcem udírny je generátor kouře se zásobníkem na štěpku s automatickým podavačem. Ten plynule dodává dřevěnou štěpku do komory, kde dochází ke spalování a vývinu kouře. Štěpka se spaluje bez plamene, takže nedochází k ožehnutí nebo spálení masa. Topná spirála a vyvíječ kouře je chráněn plechem na odkapávající tuk a množství kouře v udící komoře je regulováno klapkou umístěnou v komínku udírny. Topná spirála generátoru kouře má příkon 115 W a spálená štěpka odpadává do nerezové misky.
 • V horní části udírny je umístěn nový digitální ovládací panel s displejem a pojistkou s jednoduchým ovládáním. Na elektronickém ovládacím panelu nastavíte požadovanou teplotu v udící komoře, naplníte zásobník dřevěnou štěpkou a můžete udit.
 • Šunky, klobásy a také sýry můžeme sami připravit v tichém domácím prostředí. Díky optimálnímu spojení všech zmiňovaných elementů získaných v procesu uzení se výrobky charakterizují trvalou chutí, vůní a barvou. Tyto základní charakteristiky můžete ovlivnit používáním originální štěpky, které je distribuováno naší firmou se zárukou vysoké kvality.
 • Tato udírenská štěpka nemá nečistoty a má vhodnou granulaci. Jeden násyp 2 litry vystačí na 6-8 hodinové tvoření čistého a nepřerušeného kouře.

Tato udírna umožňuje uzení do 20 kilogramů výrobku.

  Součásti balení udírny je:

  1. Generátor 1ks 
  2. Štěpka 5x 2 litry
  3. Tyčky na zavěšení 3 ks
  4. Miska   2 ks
  5. Odkapový plech 1 ks
  6. Regulovatelné nožky 4 ks
  7. Komínek s klapkou 1 ks
  8. Rošty do udírny 1 ks
  9. Háčky typu S 5 ks
  10. Háčky dvojité 5 ks

   Technické údaje - shrnutí:

   • kapacita komory 150L
   • materiál vnější Alu-zinek
   • materiál udící komory nerezová ocel
   • příkon : 1400 W (topné těleso) + 115 W (generátor kouře)
   • vnější rozměr s generátorem š/v/h 72x122x52cm
   • vnější rozměr bez generátoru š/v/h 63x122x52cm
   • vnitřní rozměr udící komory š/v/h 53x99x48cm
   • rozměr roštu š/h 48x40cm
   • průměr komína  100mm
   • pojme 20kg masa, uzenin
   • maximální teplota do 120°C
   • hmotnost 32 kg

   Záruka 24 měsíců

    Veškeré udírny a příslušenství mají své výrobní číslo a jsou centrálně evidovány. Udírny se neustále vyvíjí a náhradní díly se neustále mění, nekupujte starší nebo levnější udírny v zahraničí nebo bazarů z důvodu budoucích servisních oprav. Servis a veškeré reklamace řešíme pouze u udíren zakoupených u výhradního dovozce a autorizovaných prodejců v České republice dle výrobního čísla a originálního servisního listu.

   Důležité upozornění:

   Udírna je určena pouze pro venkovní použití !     
   Nesmí být vystaven dešti, bouři a silnému nárazovému větru !
   Udržujte děti v bezpečné vzdálenosti !     
   Nepoužívejte zařízení v rozporu s jeho určením.
   Nepřipojujte zařízení ke komínu, ventilační mřížce nebo jiným vodičům, které by mohly způsobit nucený tah vzduchu.