Mini zákusky - cena, k ceníku minizákusků

Mini zákusky cena

je vždy konkrétně závislá na situaci na trhu. Cena minizákusků (aktuální) je uvedena v eshopu. Existuje velké rozmezí od jednotlivých dodavatelů i u stejných druhů

Nízká cena mini zákusků od nás

Podle tvrzení našich zákazníků je cena mini zákusků od nás velmi nízká. My sami tímto neargumentujeme a každý si musí toto dohledat, posoudit a vyvodit si závěr sám.

Cena minizákusků a doprava


Ve prospěch ceny minizákusků od nás, hovoří to, že vám minizákusky dopravujeme na dohodnuté místo. Zmenšujeme vaše starosti se zajištěním minizákusků. Hledáme společně místo k předání minizákusků. To je buď totožné s místem, kde je zařazujete do jídelníčku. Praktické pro vás je i to, když mini zákusky dopravíme na jiné místo, které vám vyhovuje. Za dopravu minizákusků platíte cenu jen 100,- Kč včetně dph.

Mini zákusky jsou vhodné pro použití na rautovém stole, velké zákusky (klasické zákusky) nejsou vhodné, protože je lze jen komplikovaně používat - konzumovat. Ty je třeba umístit na talířek a desertní vidličkou ukrajovat. Ukousnout si třeba sousto z velkého větrníku je risk, že vám krém spadne na oděv.

Mini zákusky mají sice na jednotku množství z hlediska hmotnosti trochu větší cenu, ale jsou na konzumaci pohodlné, zkrátka jsou to jednohubky.