Období grilování se blíží - jaké chystám inovace

Grilování na otočném grilu nebo na roštu

17. února 2020

Někdo klade důraz na jednoduchost a pracnost grilování, jiný upřednostňuje rozmanitost chutí a pestrost jídelníčku. Regulérní je podívat se na ekonomiku grilování. Zážitek z grilování selete nebo dokonce býka na grilu, co se točí, je velký. Více o přednostech jednotlivých grilování ...=>>


Hovězí steaky na gril

7. února 2020
Když grilujete vepřové nebo drůbeží maso, stačí poměrně málo znalostí, aby to dopadlo dobře. Udělat dobrý hovězí steak je už trochu větší úkol. Do sortimentu bude brzo zařazeno hovězí maso na zahradní grilování. Že to nemůže být ledajaké maso zjistíte když si koupíte  hovězí maso u řezníka a zkusíte ho ugrilovat. Pokud to nebude maso speciálně chované, krmené, speciální druh, správně stařené - vyzrálé, tak výsledek je pochybný. Na téma STAŘENÍ HOVĚZÍHO MASA - ZRÁNÍ MASA naleznete základní informace zde=>>.Blíží se zahradní grilování 2020

23. ledna 2020

Grilování masa (zpravidla na zahradě) bude ve větším rozsahu aktuální až za několik měsíců, ale příprava probíhá již nyní. Vy - někteří, co dlouhé roky pravidelně grilujete přemýšlíte o tom, jak toto grilování inovovat, udělat jej zajímavější. A to je pro mě výzva. Zařadit do nabídky něco jiného. A tak zatím mám rozpracováno, že v nabídce budu telecí kýty, skopové maso a větší pozornost bude věnovaná grilování na roštu. Tady jde o marinovaná masa, které hodíte na rošt. O dalším budu informovat později.

Přeji hezké dny.

Zdeněk StrakaNovinka - šunková selátka (cca 3 kg) v dárkových oblečcích, lze vyrobit i na větší selata

z 5. ledna 2020

Dotazy k dodání - 725 306 191 nebo formulář=>>  
   

Objednávejte hotová jídla - mražená, s dopravou k vám

23/12/2019

Na stránkách je možno objednat mražená hotová jídla. Pro ty, kterým se nechce vařit, výborná příležitost jak za "malý peníz" získat kvalitní a chutné obědy o velikých porcích. Přivezeme vám zmražené, vložíte do mražáku a podle potřeby vyndáte a ohřejete.

Smažený sýr s hranolkami     

Seznamte se s nabídkou mražených jídel a objednejte=>>. Dozvíte se kam všude jezdíme, jak mražené jídlo připravit atd.


Co chystáme - uzené sele v oblečku?

Uzená selata dělají radost na hostinách, kde jsou zdrojem chutného masa. Uzené sele je často darem a pokud jej obléknete ve stylu obdarovaného, udělá radosti ještě více.  

Oblečeme podle vašeho vkusu i vaše sele
O uzeném seleti jako dárku>>

>>