Doprava a platba

Doprava

Převážnou většina produktů z tohoto e-shopu je nutné opatrně dopravovat včetně zajištění pečlivé manipulace, chlazení produktů apod.  Tyto produkty vozíme vlastním vozidlem.
U produktů, které je možné dopravovat například Zásilkovnou, je to možné. Je-li na objednávce zboží, které vyžaduje přepravu vozidlem eshopu a zároveň je tam zboží vhodné pro zásilkovnu, systém nabízí dopravu jen vozidlem eshopu.

Platba

Systém vyžaduje platbu ve výši 100% z ceny objednaného zboží. U produktů, které mají jednoznačnou cenu, nevzniká žádný prostor pro přeplatek nebo nedoplatek.

U masa a masných výrobků, resp. u produktů, kde může být hmotnost produktů odlišná od požadovaného množství, tam obvykle vzniká nutnost dofakturovat množství nad objednané množství nebo přeplatek vyřešit dobropisem a zasláním dobropisované částky zákazníkovi zpět.

Jako převence před nutností vytvářet dobropisy, je u masa a masných výrobků vhodné objednat minimální požadované množství a to co je nad toto množství vám dofakturujeme samostatnou fakturou, kterou zpravidla uhradíte při předání zboží.