Dárkové balení vám dodáme poštou souběžně s uzenou kýtou....

stačí si při zpracování objednávky vybrat, které balení se vám líbí, nebo zavolejte - 725 306 191

Každý z produktů, které jsou v nabídce, může být dárkem. Za tím účelem si je lidé a firmy objednávají. Nejvíce jsou jako dárky používány uzené kýty, šunková selata, šunky ale i uzená selata.. Předat uzenou kýtu zabalenou v papíře by mnoho parády neudělalo, i když nelze pochybovat o radosti z daru tohoto typu. Chutné, šťavnaté uzené maso vždy potěší.


Dárkově zabalená uzená kýta

Uzená kýta zabalená jako dárek  Uzená kýta zabalená jako dárek Uzená kýta zabalená jako dárek Uzená kýta zabalená jako dárek

Uzené kýty děláme dárkem za pomoci okrajovacího a servírovacího prkna=>>, celofánu (rozměr umožňuje zabalení uzené kýty tak jak je to na obrázku, dále je k dispozici stuha, která slouží na zavázání celofánu a nakonec dostanete ozdobu, prvek, který připevníme celofán viz na obrázku.


Dárkové prvky

    Celofán


Co vám pošleme?

Soupravu složenou z okrajovacího prkna, celofánu, stuhy a ozdobného prvku dostanete v balíčku, který bude zaslán, aby přišel dříve nebo v den, kdy vám bude dodaná uzená kýta (na odběrné místo, do obchodu). Na přání vám vytiskneme na tvrdý fotografický papír číslici s počtem let oslavence, jménem a podobně.

 
Z  šunkového prasátka … děláme dárek díky

1/ celofánu, stuhy, podkladovému prkénku a ozdobnému prvku - viz výše

Šunkové selátko - šunka ve tvaru prasátka  

nebo 2/ použitím oblečku s osobním věnováním (dle vašeho požadavku)Žádejte v objednávce tisk patřičné číslovky, přáníčko pro oslavence...

    Narozeninové číslice

Vytiskneme o pošleme text, číslici apod. pro oslavence. Napište co chcete a pokusíme se toto přání splnit.