Využijte, že děláme z našich produktů dárky

Jak děláme z našich produktů dárky?

Každý z produktů, které jsou v nabídce, může být dárkem. Za tím účelem si je lidé a firmy objednávají. Nejvíce jsou jako dárky používány uzené kýty, šunková selata, mandolíny ale i uzená selata.. Předat uzenou kýtu zabalenou v papíře by mnoho parády neudělalo, i když nelze pochybovat o radosti z daru tohoto typu. Chutné, šťavnaté uzené maso vždy potěší.


Produkty jsou přitažlivé i bez obalů, ALE ...

        

Z uzené kýty, šunkového prasátka … děláme dárek díky

Celofánu, Stuhy na převázání krabic nebo na vytvoření mašlí, Krabici a Ozdobnému prvku

Ozdobný prvek na krabici, vánoční Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou - květina Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou - žlutá květina Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou - bílé květiny Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou jeřabiny Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou- žlutý květ Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou - fialová Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou - žlutý květUzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou - bílý květ s červenou stuhou Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou - zelená se žlutou Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou - žluté květiny Uzdobný prvek na krabici s uzenou kýtou - modrá

Krabice

Produkty jsou mastné, mají svojí hmotnost, jsou voňavé. Je třeba používat obal. Nejvhodnější a nutná je krabice. Proto máme k dispozici krabice. O při přepravě je nutné, aby produkty byly chráněny před poškozením v důsledku mechanických vlivů.

  


Potěšte více obdarovaného a krabici ozdobte přebalem. K dispozici máme také:

  1. Speciální dárkovou krabici s průhledovým okénkem
  2. Dárkový přebal samotného masa (celofán svázaný stuhou)
  3. Dárkové převazy s ozdobným prvkem, který krabici přeměňuje v jednoznačně se tvářící produkt JAKO DAR