Mini zákusky - hmotnost 20 g, na svatbu a jiné oslavy

Mini zákusky mají široké využití

Obsah stránky:  mini zákusky jsou oblíbené - kdo kupuje minizákusky - kolik mini zákusků na svatbu - objednávka minizákusků - ochutnávkový set, dárková krabička s minizákusky - rozvoz minizákusků - využití mini zákusků - mini zákusky na svatbu - sortiment minizákusků - minizákusky - cena

Mini zákusky od nás jsou klasické české zákusky o nižší hmotnosti (cca 20 g)
Minizákusky vytváří hezký vzhled svatební tabule


Dovezeme mini zákusky na oslavy, na svatbu, narozeniny, firemní akci. Mini zákusky jsou oblíbenou součástí celkového občerstvení. Dobře se konzumují a nekazí tolik postavu.

Mini zákusky jsou velmi oblíbené 


  • jednoduchá práce s mini zákusky. Lépe se,  než velké zákusky, servírují. Mini zákusek vyndáte z krabice, přeložíte na mísu umístěnou na rautovém stole. 
  • mini zákusek se dobře konzumuje, je to taková jednohubka. Při konzumaci velkého zákusku si lidé často zašpiní oděv. Mini zákusek  strčíte do úst a je čisto.
  • mini zákusky mohou být na rautovém stole v každé části rautového pohoštění

Kdo obvykle kupuje mini zákusky

Mini zákusky nakupují zejména pořadatelé svateb, dále například pracovníci firem při příležitosti oslav svých narozenin, odchodu z firmy, organizátoři svateb a jiných oslav v domácích podmínkách.

Mini zákusky ozdobí rautový stůl

Na rautovém stole vynikne rozmanitá barevnost a rozmanitost tvarů minizákusků. Hosté si mohou vybrat z více chutí představované různými druhy mini zákusků.
  • mini zákusky se velmi dobře hodí na svatbu - svatební minizákusky
  • aby to na "tabuli" s občerstvením na svatbu dobře vypadalo a tomu musí odpovídat i množství minizákusků

Kolik minizákusků na svatbu?

  • jeden z názorů zákazníků je "množství se tolik "neřeší", protože co bude navíc se rozdá"
  • 1-2, jeden, dva kusů minizákusků na osobu je málo, tři zákusky jako minimum by mohly stačit, takže například při 25 lidech by 75 ks zákusků mohlo stačit
    • záleží také na době, po kterou se svatba koná, mini zákusky mohou být k dispozici jak po obědě jako dezert, tak i v době mezi denním jídly (např. oběd, večeře, noční jídlo)

Objednejte si mini zákusky na zkoušku

Vytvořili jsme set - soupravu zákusků a umístili je do krabičky. Obsahuje většinu druhů minizákusků. Objednejte si ji a ochutnejte minizákusky od nás.  Za 130 Kč budete moci ochutnat mini zákusky: mini bombička, mini indián, mini kokoska, mini kremrole, mini laskonka, mini punčový řez, mini štafetka, mini věneček, mini větrník.

Až pojedeme kolem vás,  krabičku vám přivezeme. Termín si sjednáme individuálně. Zaplatíte jen hodnotu minizákusků vám dodaných a za krabičku. Žádná cena za dopravu nebude účtována. 

Prodej minizákusků na oslavu

Na základě objednávky v e-shopu v okolí a do měst  a jejich okolí: Pardubice, Poděbrady, Hradec Králové, Chrudim, Kolín, Nymburk, Kutná Hora, Praha.


Rozvoz minizákusků, čas rozvozu mini zákusků

Rozvoz mini zákusků se uskutečňuje zpravidla každý pátek každého týdne a po dohodě i v jiné dny. Minimální cena objednávky minizákusků je 1200,- Kč, v případě rozvozu v týdnu je nutné zohlednit náklady na dopravu. Obvykle se objednávka mini zákusků spojuje s objednávkou obložených chlebíčků, masových a uzeninových mís a tak není problém dosáhnout akceptovatelné výše hodnoty objednávky.
V Pardubicích rozvážíme i v ostatních dnech týdne.
a pátek vyhovuje objednávkám minizákusků na svatby a rodinné sešlosti. Zpravidla dopoledne.