Mini řízečky - mini řízečky na objednávku na pohoštění, na oslavu

Téma: miniřízečky - mini řízečky, miniřízečky na objednání, řízečky z vepřové panenky

Řízky -  miniřízečky smažené, obalované v trojobalu nacházejí velmi široké využití nejen v každodenním stravování, ale jsou velmi žádané při příležitostech jako je Pohoštění - občerstvení na oslavu, Občerstvení do práce, Občerstvení na narozeny, Občerstvení na party, Pohoštění na svatbu, Pohoštění pro návštěvu, Občerstvení na rautu

Objednejte si mini řízečky zde

Použití miniřízečků je jednoduché - rautové servírování

Miniřízečky na rautovém stole umožňují hostiteli velmi jednoduchou obsluhu

Využití miniřízků na rautové stole, na míste

 1. Mini řízečky jsou používány na hostinách založených na rautech. 
  Tento způsob řešení "obsluhy" hostů založený na tom, že každý si bere to co chce z rautového stolu, vyžaduje, aby pokrmy byly v takové formě, že je můžete dát na talířek a bez příboru je konzumovat. Nebo jen za pomoci vidličky. Tedy jde především o minirozměry. 
  A tak na rautových stolech vidíme uzeninové, sýrové, masové mísy, kde jsou uzeniny, sýry a maso v takové podobě, že je možné konzumovat bez toho, že je musíme rozřezat a malé kousky. Rautovým stolům vládnu jednohubky a také mini řízečky.
 2. Přineste miniřízky kamkoliv, kde potřebujete "nakrmit" více lidí a vždy uspějete.  Odpadá složitost podávání jídla. Miniřízečky si bere každý jak chce a v dohodnutém rozsahu,
 3. Smažené kuřecí řízky jsou alternativou miniřízečků
Miniřízky je možno servírovat samotné nebo s dalšími doplňky jako okurka, citron, ev. jsou na tácu ozdobeny čerstvou zeleninou.

Miniřízečky a řízky můžete podívat jako hlavní jídlo

Jednoduchost servírování řízků, miniřízků je když je budete sami servírovat. Řízek s bramborovým salátem dokáže nandat na talíře snad každý. Přidejte citron a je zajištěno hlavní jídlo. Dodáme vám miniřízečky i bramborový salát.
%SLOUPEC-START%

Miniřízečky vám dodáme

 1. Miniřízečky můžeme dodat na aluminiových mísách (jednorázových),  na který je možné je servírovat - podávat na rautových stolech.
 2. Miniřízečky volně vážené (zabalené v papíru, alobalu a obvykle v přepravní krabici).

Varianty miniřízečků:

 • dodáme i pikantní mini řízečky,  pokud si to budete přát, použijeme takové koření, které vám zajistí požadovanou pikantnost, 
 • žádané jsou i kuřecí pikantní miniřízečky

Z jakého masa miniřízečky jsou:

 • miniřízečky jsou vyráběny z vepřového nebo drůbežího masa. Obvykle děláme miniřízečky z krkovice, kuřecí  miniřízečky, miniřízečky stehenní, miniřízečky z prsou. Rádi uděláme řízečky i miniřízečky z masa krůtího, miniřízečky i řízky z vepřové panenky, Málo jsou vyhledávány miniřízky z vepřové kýty apod. 
 • oblíbené jsou miniřízečky z vepřové panenky, je však nutno podotknout, že oblíbenější jsou mini řízečky z vepřové krkovice.

Čerstvost miniřízečků, řízků

Miniřízečky jsou velmi chutné, když jsou čerstvé a nejlépe podávané do několika hodin po usmažení. To není vždy možné a to, jak budou miniřízečky více či méně čerstvé, je závislé na podmínkách dodání. O stavu čerstvosti se při potvrzování objednávky, obvykle se zákazníkem navzájem informujeme.

Mini řízečky jsou chutným pokrmem, kterým uctíte téměř každého

Výroba miniřízečků

 • čerstvé maso je základem výroby miniřízečků,
 • maso pro výrobu miniřízečků jemně, tam kde je to nutné, jemně naklepeme, ale vždy má potřebnou výšku, aby mini řízečky  byly šťavnaté (žádné rozklepané placky),
 • miniřízečky vznikají obalením v mouce, rozšlehaném vejci jemně osoleném a obaleny ve strouhance z nastrouhaných rohlíků.
 • ochucení miniřízečků spočívá v solení a u vepřového masa jemném opepřením
 • smažení probíhá v čerstvém oleji bez toho, aby fritovací tuk byl přepálen "vybydlený"

Studené nebo teplé miniřízečky

Zda dodáme řízečky úplně čerstvé (do několik hodin po usmažení) nebo studené, záleží na konkrétních podmínkách.

%SLOUPEC%

Ikona eshopu


Miniřízečky na objednávku Praha rozvážíme
dále do  Hradce Králové, Kutné Hory, Pardubic, Nymburku, Poděbrad a Kolína (a v okolí měst)

Chcete řízek - objednejte miniřízky

Pomoc při zajištění občerstvení, pohoštění s řízky

Máte před sebou úkol zajistit občerstvení. a chcete využít řízky, miniřízečky. Pokud vám schází to, v čem budete řízky uchovávat, servírovat, na čem je budete podávat, potom vám můžeme zapůjčit gastronádoby a dodat jednorázové nádobí (talíře, příbory).

Historie vzniku řízku (mini řízečků)

Miniřízky na oslavy, hostiny, rauty

Smažený řízek je znám - proslaven, podle tohoto článku =>> ve 40. letech 19. století. Historie vzniku řízku =>>