Minizákusky a jejich využití

Mini zákusky mají široké využití

Obsah stránky:  mini zákusky jsou oblíbené - kdo kupuje mini zákusky - kolik mini zákusků na svatbu - objednávka mini zákusků - ochutnávkový set, dárková krabička s mini zákusky - rozvoz mini zákusků - využití mini zákusků - mini zákusky na svatbu - sortiment mini zákusků - mini zákusky - cena
 

Mini zákusky od nás jsou klasické české zákusky o nižší hmotnosti (cca 20 g)


Dovezeme mini zákusky na oslavy, na svatbu, narozeniny, firemní akci. Mini zákusky jsou oblíbenou součástí celkového občerstvení. Dobře se konzumují a nekazí tolik postavu.


 Mini zákusky jsou velmi oblíbené 

  • jednoduchá práce s mini zákusky. Lépe se,  než velké zákusky, servírují. Mini zákusek vyndáte z krabice, přeložíte na mísu umístěnou na rautovém stole. 
  • mini zákusek se dobře konzumuje, je to taková jednohubka. Při konzumaci velkého zákusku si lidé často zašpiní oděv. Mini zákusek  strčíte do úst a je čisto.
  • mini zákusky mohou být na rautovém stole v každé části rautového pohoštění

Kdo obvykle kupuje mini zákusky

Mini zákusky nakupují zejména pořadatelé svateb, dále například pracovníci firem při příležitosti oslav svých narozenin, odchodu z firmy, organizátoři svateb a jiných oslav v domácích podmínkách.

Mini zákusky ozdobí rautový stůl

Na rautovém stole vynikne rozmanitá barevnost a rozmanitost tvarů mini zákusků. Hosté si mohou vybrat z více chutí představované různými druhy mini zákusků.
 
  • mini zákusky se velmi dobře hodí na svatbu - svatební mini zákusky
  • mini zákusky
  • aby to na "tabuli" s občerstvením na svatbu dobře vypadalo a tomu musí odpovídat i množství minizákusků

Kolik mini zákusků na svatbu?

  • jeden z názorů zákazníků je "množství se tolik "neřeší", protože co bude navíc se rozdá"
  • 1-2, jeden, dva kusů mini zákusků na osobu je málo, tři zákusky jako minimum by mohly stačit, takže například při 25 lidech by 75 ks zákusků mohlo stačit
    • záleží také na době, po kterou se svatba koná, mini zákusky mohou být k dispozici jak po obědě jako dezert, tak i v době mezi denním jídly (např. oběd, večeře, noční jídlo)

Mini zákusky - cena - ceník mini zákusků

Cena mini zákusků je příznivá, což zjišťujeme díky vašim reakcím.


 

Objednejte si mini zákusky na vaši akci 

nebo

Objednejte si mini zákusky na zkoušku

Vytvořili jsme set - soupravu zákusků a umístili je do krabičky. Obsahuje většinu druhů mini zákusků. Objednejte si ji a ochutnejte mini zákusky od nás.  Za 130 Kč budete moci ochutnat mini zákusky: mini bombička, mini indián, mini kokoska, mini kremrole, mini laskonka, mini punčový řez, mini štafetka, mini věneček, mini větrník.

Až pojedeme kolem vás,  krabičku vám přivezeme. Termín si sjednáme individuálně. Zaplatíte jen hodnotu mini zákusků vám dodaných a za krabičku. Žádná cena za dopravu nebude účtována. 

Prodej a rozvoz mini zákusků na oslavu narozenin, na svatbu, kde a jaké mini zákusky je možné objednat:

Na základě objednávky v e-shopu v okolí a do měst  a jejich okolí: Pardubice, Poděbrady Hradec Králové, Chrudim, Kolín, Nymburk, Kutná Hora, Praha.


Rozvoz mini zákusků, čas rozvozu mini zákusků

Rozvoz mini zákusků se uskutečňuje zpravidla každý pátek každého týdne a po dohodě i v jiné dny. Minimální cena objednávky minizákusků je 1200,- Kč, v případě rozvozu v týdnu je nutné zohlednit náklady na dopravu. Obvykle se objednávka mini zákusků spojuje s objednávkou obložených chlebíčků, masových a uzeninových mís a tak není problém dosáhnout akceptovatelné výše hodnoty objednávky.
V Pardubicích rozvážíme i v ostatních dnech týdne.
a pátek vyhovuje objednávkám mini zákusků na svatby a rodinné sešlosti. Zpravidla dopoledne.

Dia mini zákusky